Бориспiль
C

Головні новини

Олександр Федієнко: відповідальність перед громадою


Олександр Федієнко: відповідальність  перед громадою

Досье: Народився 20 квітня 1972 року у Києві. Закінчив Київський Політехнічний інститут, спеціальність: конструювання і технологія радіоелектронних засобів. Народний депутат Верховної Ради України 9-го скликання. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, голова підкомітету цифрової та смарт-інфраструктури, електронних комунікацій, кібербезпеки та кіберзахисту.
Окрім основної діяльності, Олександр Федієнко з 2009 р. член правління, а з 2015 р.г — голова правління інтернет-асоціації України, є експертом з питань кібербезпеки, телекомунікацій, ІТ-технологій та інформаційної безпеки, голова радіокомітету інтернет-асоціації України, член комісії УСПП з питань науки та технологій, дійсний член громадської ради при національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, дійсний член громадської ради при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення; з 2013 року входив до складу громадської ради при Держспецзв'язку, був членом громадської ради при ГУМВС України у місті Києві, громадської ради при Міністерстві оборони України, громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради.
Закінчив навчальну програму «Школа Мерів» при Києво-Могилянській бізнес-школі.
Отримав додаткове навчання в Київській Школі державного управління за курсом «Державне управління» на базі Сінгапурської школи Лі Куан Ю.
Пройшов навчання за програмою «Регіональні аспекти зовнішньої політики України», Державний навчально-науковий заклад післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенко при МЗС».
Зараз навчається в Національній академії державного управління на магістра права.

«Вісті» поспілкувалися з народним депутатом Верховної Ради України Олександром Федієнком щодо повноважень депутатів різного рівня та про те, як покращити життя громади.

— Олександре, за що відповідає депутат Верховної Ради України?
— Функціонал депутата Верховної Ради — це законотворча діяльність. Діюче законодавство потрібно підлаштовувати під сучасні реалії або потрібно реагувати на потреби сьогодення та створювати нові закони, які вдовольняють потреби суспільства. Також депутат працює зі зверненнями громадян та має наглядові функції за органами виконавчої влади.

— Ви є представником Бориспільщини у Верховній Раді. Які ваші компетенції та обов’язки щодо місцевих виборців?
— Основний зв'язок мешканців повинен йти через депутатів міської ради. Проте депутат Верховної Ради повинен також комунікувати з виборцями, захищати їх інтереси; постійно підтримувати зв'язок із виборцями, вивчати громадську думку, потреби і запити населення, а у разі необхідності повідомляти про них Верховну Раду України та її органи. Наразі йде зниження ролі народного депутата як носія та виразника волі виборців. І це є проблемою.
Адже у мешканців є пропозиції, клопотання, скарги, на які потрібно реагувати народному депутату. Закон встановлює доволі чіткі строки для розгляду звернень громадян. Згідно зі ст. 20 Закону всі звернення мають розглядатися депутатами й вирішуватися в термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, що не потребують додаткового вивчення, не пізніше 15 днів від дня їх отримання. Водночас звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються депутатами в першочерговому порядку.

— З якими проблемами звертаються до вас громадяни та чим саме ви як депутат Верховної Ради можете їм допомогти?
— Здебільшого люди пишуть про свої проблеми в соціальних мережах. Звісно, емоційно та часто сумбурно. Якщо є проблема і потрібне її вирішення, варто писати звернення в рамках чинного законодавства і з конкретним описом проблеми. Все повинно бути конструктивно, з конкретним викладенням проблеми.
До речі, більшість громадян, які розраховують на допомогу, не розуміють, що у народних депутатів немає відповідних коштів для виконання їх повноважень. А от у депутатів місцевого рівня є фонди. Тому для отримання матеріальної допомоги потрібно звертатись безпосередньо до місцевих депутатів.
Десь ліфт не працює, десь немає води — всі ці питання турбують мешканців і їх повинні вирішувати депутати міської ради. А в реалії після обрання розривається зв'язок між депутатом та громадою. В такому разі я вважаю, що громада повинна мати повноваження відкликати свого депутата, якщо він не працює належним чином.

— Нещодавно фракція дозволила вам додатково працювати з 98-м округом, де ви мешкаєте. Розкажіть про цю діяльність докладніше.
— Всі громадяни, які приходили до мене як до депутата за допомогою, мали проблеми, які стосувалися виключно роботи місцевих депутатів.
Звісно, потрібно комунікувати з народними депутатами з питань соціальних викликів, які є у населення. І я відкритий для цього. На жаль, народний депутат не має повноважень контролювати владу місцевого рівня. Проте співпраця повинна бути. І я збираюся тісно співпрацювати з міськими депутатами нашої політичної сили, щоб спільними зусиллями вирішувати проблеми громади.
Проте, на мою думку, дехто з депутатів Бориспільської міської ради, навіть голів фракцій чи то голів комісій в міській раді, не налаштований на вирішення питань громади. Це дуже було помітно на голосуванні на 10 засіданні міської ради VIII скликання 25 травня у Борисполі, де піднімалося питання про передачу комунальному підприємству Бориспільської міської ради «Міські Інвестиції» в господарське відання табору відпочинку «Факел». Цей об’єкт потребує капітальних інвестицій, щоб громада мала місце для сучасного відпочинку молоді. Проте не всі депутати мають таке бачення. Звісно, кожен має право на власну думку, проте потрібно розуміти, що саме принесе користь громаді. Я вкрай обурений, що голова фракції «Європейська солідарність», заступник начальника управління освіти, не голосує за такі потрібні для громади проекти, особливо коли вони стосуються дітей.

— Вирішення яких питань потребує наше суспільство?
— В Україні існує проблема з законами. Вони є, але частково не виконуються. В цьому велика проблема. Звісно, є й інше питання. Кожен законопроект повинен бути проаналізований на життєдіяльність.
Суспільство повинне мати елемент критичного мислення. В іншому випадку не уникнути маніпуляцій.
Потрібен фідбек (зворотній зв’язок) від населення, інакше депутат живе в одній реальності, а народ зі своїми проблемами — в іншій.
Серед населення є плутанина щодо розуміння виконавчої і законодавчої влади. Так, наприклад, збільшенням комунальних тарифів Верховна Рада не займається. Це компетенція виконавчої влади, тобто Кабміну та відповідних профільних міністерств. Народні депутати можуть їх тільки контролювати, але за зверненнями громадян із конкретними проблемами.
Народні депутати не можуть також втручатися в якісь конкретні судові рішення. На жаль, багато людей цього не розуміють. І завдання всіх депутатів так вести свою роботу, щоб пересічному мешканцю було зрозуміло, з яким питанням куди звертатися, щоб бути не лише почутими, але й мати вирішення нагальних питань.

— При минулій нашій зустрічі півроку тому ми з вами обговорювали проблеми Бориспільщини, які потрібно вирішувати за державної підтримки. Це будівництво об’їзної, будівництво очисних, вирішення проблеми сміттєвого полігону та інші. Щось вдалося зрушити з місця у цих чи інших напрямках?
— Мушу визнати, що, на жаль, не все так швидко просувається, як я того особисто хотів. Величезна бюрократична державна машина гальмує багато процесів. Питанням дороги займаюсь. Нещодавно був змінений міністр інфраструктури, сподіваюсь, що комунікація з новим міністром буде більш прогресивною, тим паче, що це людина, яка свого часу працювала в Укравтодорі та пішла назустріч у питанні ремонту старої об’їзної дороги.
Також зосередився на якості електроживлення. Вже незабаром проведемо виїзне засідання у місті Бориспіль профільного комітету. Мої колеги по фракції вже дуже добре знають проблематику Борисполя. Тому дякую пану Андрію Герусу, голові комітету, за те, що підтримав таку ініціативу.

— Що важливого, на вашу думку, вам вдалося зробити за останній рік як народному депутату Верховної Ради?
— Як заступник комітету з питань цифрової трансформації, разом із колегами започаткував величезну цифрову реформу в країні. Це законопроекти про цифрові паспорти, про цифрову економіку, про технологічні парки та багато іншого, про заходи, спрямовані на соціальний захист населення у зв'язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги, Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», врегулювали дистанційну роботу, прирівнявши її до праці людини на щоденно відвідуваній роботі та багато іншого.
Я вважаю, що депутатам потрібно більше зосередитись на глибинних реформах, а не на точковому «латанні дірок».

— Яке ваше бачення розвитку Бориспільської ОТГ?
— Особисто для себе вважаю, що Бориспільській ОТГ потрібно йти шляхом розвитку привабливості регіону для розбудови індустріальних парків (не плутати з підприємствами промисловості).
Нам потрібно створювати свою привабливу економічну систему, щоб виробники прийшли до нас у ОТГ. Це дасть поштовх для осучаснення міста, поповнення бюджету, нові робочі місця.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: