Бориспiль
C

Головні новини

«Час свободи» в Борисполі


«Час свободи»  в Борисполі

В понеділок, 31 травня 2021 року, відбулася прем`єра фільму «Час свободи», знятого до 101-ї річниці антибільшовицького повстання в Борисполі.
Ініціатори ідеї зйомок фільму виступили Просвітницький рух ОУН та Валентина Стрілько-Тютюн, авторка книги «Грона українських повстань», на основі якої був створений сценарій фільму.
На прем`єру завітали представники місцевої влади та депутатського корпусу, автори фільму та актори з родинами.
Представляючи фільм, автори наголосили, що ставили за мету продемонструвати бориспільцям забуті сторінки історії, якими б ті могли пишатися. А можливість взяти участь у зйомках стала чудовим способом зацікавити місцеве населення у вивченні минулого свого краю.
Запрошений на презентацію міський голова Володимир Борисенко зазначив, що цінність фільму криється в щирому захопленні тих, хто його створював. «Цей фільм створений завдяки альтруїзму. Мешканці міста вклали в нього свої сили і кошти, і такі починання треба підтримувати. Думаю, ця стрічка покладе початок іншій роботі», — зауважив очільник Борисполя.
Довідково. Фільм «Час свободи» створено за мотивами книги Валентини Стрілько-Тютюн «Грона українських повстань». Сценарист та режисер фільму Олена Шкребтієнко, оператор, монтаж, режисер-постановник Богдан Рак.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: