Бориспiль
C

Головні новини

Як проходить вакцинація в Борисполі (відео)


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Людина без телефона 23 червня 2021 18:15
  • Не подобається
  • +2
  • Подобається
  Цитата з відео (1:15-1:20): "Аби отримати щеплення потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон".

  Журналісти Вістей, будь ласка розслідуйте питання для чого для щеплення потрібен мобільний телефон. Очевидного, логічного пояснення немає. Це абсурдна вимога. Із паспортом і ідентифікаційним кодом усе зрозуміло - лікарі повинні перевірити людину, чи вона за віком підходить для вакцинування, чи вона вже була вакцинована, зареєструвати факт поточного щеплення саме тій ідентифікованій людині. Але навіщо мати при собі мобільний телефон, це загадка. Щеплювати мають людину а не телефон.

  Деякі люди мають свої мобільні телефони і легко можуть принести їх з собою на щеплення, хоча не зрозуміло для чого, але багато людей просто не мають мобільного телефону. Що, лікарі їх відмовляться щеплювати? Це дискримінація! Навіть можна сказати геноцид частини населення в якої немає телефонів. Журналісти, дізнайтеся чому це відбувається. Це дуже важливо!

  На приклад, я ніколи не мав і не хочу мати мобільного телефону. Це мій свідомий життєвий вибір. Я щасливо живу без нього, жалію інших людей які стали рабами свого телефону, весь час носять його при собі, заглядають в екран, тикають в нього пальцями, не чують, не бачать, не цікавляться тим що в реальному світі відбувається біля і навколо них. Мені ж подобається бути вільним від мобільного телефону. Отже я не зміг би виконати вимогу принести мобільний телефон в центр вакцинації. Що ж мені ніколи не можна буде отримати щеплення?
  1. Гість Наталія 26 червня 2021 15:00
   • Не подобається
   • 0
   • Подобається
   Мобільний телефон потрібен для того, щоб викликати вас на повторну вакцинацію (щеплення другою дозою).
 2. Ан 29 червня 2021 14:25
  • Не подобається
  • +1
  • Подобається
  Вирусный иммунолог и доцент Университета Гвельфа в Онтарио Байрам Бридл:
  Вакцинация приводит к проблемам с сердечно-сосудистой системой. Иммунолог объяснил механизм этого воздействия, которое ранее было обнаружено опытным путем во многих странах. Установлено, что спайковый белок почти полностью ответственен за повреждение сердечно-сосудистой системы.
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: