Бориспiль
C

Головні новини

На найближчих вихідних — масова вакцинація в амбулаторії № 2


На найближчих вихідних — масова вакцинація в амбулаторії № 2

3 та 4 липня, з 09:00 до 15:00, мобільні бригади КПН "Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" в амбулаторії № 2 (вул. Київський Шлях, 24) будуть проводити щеплення від COVID-19 вакциною CORONAVAC. Із собою потрібно мати: паспорт; ідентифікаційний код; мобільний телефон. Важливо: щеплення проводитиметься тільки першою дозою. Попередній запис не потрібен

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Ан 1 липня 2021 22:45
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  Доктор Найл МакКрэй :

  «Мы уже знаем, что в течение двух-трех недель после инъекции пожилые и уязвимые люди подвергаются повышенному риску серьезной респираторной инфекции из-за снижения иммунитета. Вот почему после развертывания вакцинации произошел всплеск смертности, причем наиболее убедительные доказательства наблюдаются в странах с самым высоким числом вакцинаций; таких как Венгрия, Израиль, Сербия, Гибралтар и Объединенные Арабские Эмираты ».

  «Саме медицину в своїх цілях використали терористи, котрі запровадили карантинні режими в світі. Хто ці люди і чому саме медицина використана, як ціль N 1 для террору? ВООЗ повністю контролюється Білом Гейтсом, Марком Цукербергом, родиною Клінтонів, Джорджом Соросом і К. Мета цих людей – збагачення і світове панування»

  «Під тиском ВООЗ було запроваджено карантинні заходи по всьому світу і оголошено про “пандемію”… Ще не було хворих з ознаками інфекції, ще світ не знав навіть з чим потрібно боротися, але вже запроваджувалися жорсткі карантинні заходи…»

  «Вказівки йшли з ВООЗ президентам, а потім через МОЗ і Кабінети міністрів впроваджувалися в дію. Були й погрози країнам, котрі відмовилися виконувати безглузді вказівки, приклад Швеція, Білорусь, Англія»
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: