Бориспiль
C

Головні новини

Заборгованості по зарплаті лікарів у Борисполі немає


Про ситуацію із відшкодуванням НСЗУ (Національної служби здоров’я України) для оплати праці лікарів повідомив на плановій нараді у міського голови 19 липня директор Бориспільської БЛІЛ Олександр Щур.

За його словами, заборгованості по заробітній платі у лікарні поки немає, але якою буде ситуація далі — невідомо. «До вересня дотягнемо, але далі з тими коштами, що нам відшкодовує НСЗУ, буде важко. Це проблема не лише нашої лікарні, аналогічні проблеми майже у всіх лікарнях України, знаю про це зі спілкування з колегами. Є випадки, коли лікарні не отримували відшкодування, хоча й працювали, бо, наприклад, не мали чотирьох анестезіологів, як цього вимагають правила НСЗУ. В результаті вони пролікували 250 людей, а коштів не отримали. Всі виходять із ситуації по-різному: деякі лікарні беруть кредити, деякі вже мають заборгованість по зарплаті. В таких ситуаціях медиків, особливо молодих спеціалістів, важко втримати. Ми їх вчимо за свої кошти, а потім вони йдуть у Київ, бо там пропонують 25-30 тисяч гривень проти наших 8-10 тисяч», — розповів Олександр Щур.

У відповідь міський голова зазначив, що органи місцевого самоврядування мають право допомагати у таких ситуаціях. «Якщо ми будемо бачити, що ситуація із відшкодуванням НСЗУ критична, будемо втручатися» — прокоментував Володимир Борисенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: