Бориспiль
C

Головні новини

Малювали ескіз мурала, смакували кашу і капусту


Малювали ескіз мурала, смакували кашу і капусту

Малювали ескіз мурала, смакували кашу і капусту

Святкові заходи денної програми Дня Незалежності у Борисполі проходили й на території Бориспільського державного історичного музею. Ритм свята задавала запальна концертна програма за участі хорових колективів Бориспільської громади. Додавала барв і колориту виставка робіт народних майстрів.

Співали й малювали

Перед входом на територію музею можна було відчути причетність до чогось незвичайного. На натягнутому біля огорожі музею великому полотні поступово проявлялася майбутня картина. Керівник арт-студії  RedCet Людмила Степанян, яка організувала цей захід, розповіла «Вістям», що Бориспіль долучився до національної арт-події «Мріємо та діємо», фінансованою за американською програмою USAID. П’ятирічна програма націлена на роботу з молоддю, формування позитивного бачення молодими людьми свого майбутнього в Україні.

До Дня Незалежності 120 команд із різних населених пунктів України виготовляють панно, де зображають свої мрії та бачення майбутнього й України. Кожна зі 120 команд розробляла свій ескіз.

У Борисполі арт-студія RedCet на чолі з Людмилою Степанян подали заявку, зібрали команду і у день святкування 30-річчя Незалежності України запрошували усіх бажаючих долучитися до роботи над панно.

Після Дня незалежності проект програми USAID «Мріємо та діємо» запустить онлайн-голосування, за результатами якого громадяни оберуть три найкращі малюнки. Саме їх згодом допоможуть перетворити у мурали в громадах-переможцях, тож бориспільці теж зможуть підтримати роботу своїми голосами.

Малювали ескіз мурала, смакували кашу і капусту

Малювали ескіз мурала, смакували кашу і капусту

Малювали ескіз мурала, смакували кашу і капусту

Малювали ескіз мурала, смакували кашу і капусту

Смакували

На території музею після завершення концерту приступили до частування. Усе було за класикою: перше, друге і компот.

Своє кулінарне мистецтво продемонструвала працівниця музею Галина Ярмак, яка приготувала традиційну на Бориспільщині страву — капусту. Це перша страва, яку часом помилково називають капусняком. Донедавна без неї не обходилося жодне обрядове застілля, навіть весілля. До капусти працівники музею напекли у печі пухких пампушок. Пампушки пеклися у Воронькові, капуста готувалася у Борисполі.

Другою стравою пригощало Бориспільське районне управління поліції. Вони пропонували гречану кашу. На третє музейники приготували узвар.

Усі бажаючі мали змогу підкріпитися в очікуванні вечірньої частини святкових заходів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: