Бориспiль
C

Головні новини

Бориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі героя


Бориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі героя

Бориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі героя

26 серпня в Свято-Миколаївському храмі відбулось прощання з військовим з Борисполя, який напередодні загинув від ворожої кулі на Донбасі. Провести в останній шлях молодшого сержанта Олександра Аксьонова прийшлі рідні, побратими, представники міської влади на чолі з міським головою, ветерани АТО Борисполя.

Відспівали бійця священники Свято-Миколаївського храму, після чого його поховали на Рогозівському цвинтарі, на алеї героїв. На похованні був присутній і безпосередній командир Олександра, який був поряд із ним в останньому бою.

«Хочу перепросити в матері, що не зміг вберегти її сина, — не стримуючи сліз, промовив командир. — Він був воїном від бога, надійним товаришем. Ніколи не підводив, ані в бою, ані у відпустці. Це непоправна втрата для нашого взводу».

Бориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі герояБориспіль провів в останній шлях загиблого на Донбасі героя

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: