Бориспiль
C

Головні новини

Триває підписання договорів між ВУКГ та сільськими мешканцями Бориспільщини


Минулий тиждень у комунальному господарстві тривав у штатному режимі.  Як доповів на понеділковій плановій нараді у міського голови Микола Корніяка, в.о. директора КП «ВУКГ», проводилася робота по встановленню нових знаків по Борисполю, видалялися аварійні дерева та порослі, а також проводилася робота з підписання договорів на вивезення сміття. 

«Вже є статистика по селам по кількості договорів на вивезення сміття по відношенню до загальної кількості дворів, які на сьогодні або вже підписали договір, або триває їх занесення у програму, тобто вони вже підписані, але ще не зареєстровані, – розповів Микола Корніяка. – Отже, Глибоке маємо 14%, Городище – 17%, Іванків 15%, Артемівка – 17%, Лебедин – 15%,  Мала Стариця – 22%, Сулимівка – 40%, Кучаків – 20%,  Любарці – 9%, Тарасівка – 0, Рогозів – 26%, Кириївщина – 32%, Сеньківка – 2%, Андріївка – 20%, Велика Стариця – 6%, Горобіївка – 12%, Перегуди – 40%, Григорівка – 0. Цей тиждень максимально готуємося до Дня міста відповідно до затвердженого плану».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: