Бориспiль
C

Головні новини

Директор ББЛІЛ: «Практично всі хворі на ковід у Борисполі — не вакциновані»


За інформацією, озвученою на нараді у Бориспільського міського голови 27 вересня директором ББЛІЛ Олександром Щуром, у лікарні продовжують фіксувати випадки коронавірусної інфекції у людей, що звертаються за допомогою до приймального відділення. Всі пацієнти з підтвердженим захворюванням відправляються або лікуватися вдома, або (у випадку важкого стану та наявності відповідних показань) до Переяславської лікарні на госпіталізацію. На думку директора ББЛІЛ, про відкриття в Борисполі ковідного відділення поки не йдеться, але за потреби його можливо буде відкрити. 

«Люди не хочуть вакцинуватися, і це погано. За моїми спостереженнями, госпіталізуються 99,2% невакцинованих людей. Щодо 0,8% вакцинованих у мене є великі сумніви, що вони дійсно були вакциновані. Зараз сертифікат про вакцинацію можна купити за 2500-2700 гривень. Закликаю цього не робити, адже від ковіду не врятує жоден сертифікат», — зазначив Олександр Щур. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Ан 27 вересня 2021 17:54
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  Профессор Кристиан Перрон (Christian Perronne) в течение 15 лет был одним из основных советников французских властей в области здравоохранения. Он был председателем французского технического комитета по вакцинации и вице-президентом комитета экспертов при ВОЗ для всей «большой зоны» ВОЗ, включающей Европу, Россию и Центральную Азию:

  «Привитые люди подвергаются риску заболеть новыми штаммами вируса и могут быть переносчиками вирусов. Это уже доказано в девяти разных странах. ...
  Есть доказательства того, что сейчас в Израиле большие проблемы с вакцинированными людьми. Я общаюсь со многими врачами в Израиле. Серьезные случаи в больницах - это люди, которые были вакцинированы. В Великобритании тоже реализовывалась обширная программа вакцинации, и там существуют те же проблемы».
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: