Бориспiль
C

Головні новини

Між ДНЗ «Казка» та гаражами на вул. Момота висадили хвойні дерева


Між ДНЗ «Казка» та гаражами на вул. Момота висадили хвойні дерева

16 сосен висадили нещодавно біля ДНЗ «Казка» на вул. Момота, 46 а. Хвойні дерева тепер ростуть за межами території закладу та відділяють його від гаражів. Всього згідно тендерної документації місто закупило 30 хвойних крупномірів. Де висадять інші 14 дерев, поки невідомо. Згідно умов договору висаджування дерев здійснювалося силами та за кошт переможця тендеру. 

Нагадаємо, інформація про намір управління ЖКГ м. Бориспіль закупити хвойні дерева для висаджування біля ДНЗ «Казка» була розміщена в травні в системі електронних закупівель Прозорро. На сосни планувалося витратити 240 тис. грн, а розсадницька продукція мала бути доставлена на місце висаджування до 30 червня цього року. 

У тендері брали участь два учасники. Один із них ТОВ «Мегаплант» — компанія, заснована в 2006 році, що є відомим на Київщині експертом з озеленення. Компанія має власний розсадник площею 200 га та спеціалізується на власному виробництві хвойних дерев. Запропонована ціна дерев — 188 тис. 820 грн. Інший учасник — ФОП Панчук С.В. із Кіровоградської області, вид діяльності згідно КВЕД «Відтворення рослин» (лісівництво, лісозаготівлі), запропонована сума 238 тис. 800 грн. Саме цей учасник, що запропонував більшу суму, і був обраний переможцем тендеру, натомість ТОВ «Мегаплант» було дискваліфіковано.

Цікаво, що тендер проводився вдруге. Першого разу його оголошували у квітні, і єдиним учасником стало ТОВ «Мегаплант» із тією ж сумою 188 820 грн. Тендер оголосили вдруге, і вже в травні з двох учасників обрали ФОП Панчука С.В. 

Між ДНЗ «Казка» та гаражами на вул. Момота висадили хвойні дерева

Між ДНЗ «Казка» та гаражами на вул. Момота висадили хвойні дерева

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: