Бориспiль
C

Головні новини

Київський Шлях розмітили по-новому


Київський Шлях розмітили по-новому

Тривають роботи з нанесення розмітки на вулиці Київський Шлях. Проїжджа частина розмічається по-новому, з урахуванням смуги для безпечних лівих поворотів. І це не лише на відремонтованій ділянці дороги. Як повідомив «Вістям» в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Іван Самарін, розмітку продовжено через переїзд аж до межі Київського Шляху із трасою на Київ, з’єднавши її з розміткою Бориспільської траси. На ділянці від вулиці Глібова у напрямку Києва лінії, нанесені раніше, замалювали. Подвійну суцільну лінію змістили від центру, розмітивши центральну, п’яту смугу, для здійснення лівих поворотів.
Змінилася розмітка Київського Шляху і в центрі міста, біля перехрестя з вулицями Бежівка та Глибоцька. За рахунок зміщення подвійної суцільної лінії і від центру проїжджої частини та звуження смуг, додалися смуги для транспорту, який повертає на Глибоцьку, їдучи в напрямку Іванкова, і для транспорту, який у напрямку Києва повертає на Бежівку.
Роботи по нанесенню розмітки на відремонтованій дорозі ще не завершено. Іван Самарін зазначив, що розмітку роблять переважно у вечірній, нічний час або у вихідні дні. При сприятливих погодних умовах за тиждень нанесення розмітки мають закінчити.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: