Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Ковід наступає, інфекційне відділення чекає


Традиційно із «ковідних» новин розпочали планову нараду Бориспільського міського голови 18 жовтня. За інформацією представника первинної ланки медицини, на сьогодні в Борисполі 333 активно хворих, у селах Бориспільської ОТГ — 45. Всього щеплено однією дозою 20689 осіб, повний курс вакцинації (дві дози) отримало 16903 людини. 

Директор Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Олександр Щур зазначив, що в умовах стрімкого зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію лікарня працює в напруженому режимі. Ковідні відділення Переяславської і Броварської лікарень, що в тому числі обслуговують хворих із Борисполя, заповнені майже повністю. Відкрилась на прийом ковідних хворих і Яготинська лікарня. «В умовах амбулаторії отримано 48 позитивних тестів на ковід, 12 осіб переведено в інші заклади для подальшого лікування. Ми вже написали листа голові Департаменту охорони здоров’я МОЗ із проханням включити ББЛІЛ до списку ковідних лікарень. Якщо дадуть добро, ми зможемо відкритися вже наступного тижня. Подаємо запит на 75 ліжок. Наголошую, новий штам коронавірусу дуже злоякісний і дає багато ускладнень, в тому числі дихальну недостатність. Щепитися треба. Якщо боїтесь складних американських «чіпованих» вакцин — щепіться хоча б простим Коронаваком», — закликав Щур. 

Озвучена директором лікарні перспектива можливого відкриття ковідного відділення через тиждень-два викликала обурення у присутнього на нараді колишнього секретаря міської ради Ярослава Годунка. Той вимагав міського голову Володимира Борисенка негайно відкрити інфекційне відділення для ковідних хворих, не зважаючи на інструкції МОЗ та втрату лікарнею (у разі відкриття без відповідного дозволу) компенсації за їх лікування.

«Я був свідком, коли бабусю з ковідом, що ледве стояла на ногах, відправляли назад додому і казали самостійно викликати швидку, щоб її везли в Переяслав, — почав розповідати щемливу історію Ярослав Годунок. — Навіщо ми тоді будували інфекційне відділення, вклали туди мільйони, якщо тепер не можемо лікувати наших людей. Ми є власниками приміщення і можемо його відкрити й не слухати нікого. Там, ми не отримаємо компенсацію від держави, але це копійки. Ви влаштовували масові заходи, хоча знали, що ситуація погіршується, тепер робіть щось, аби врятувати бориспільців». 

На виступ Ярослава Годунка директор лікарні зазначив — «самовільне» відкриття обійдеться місту не в «копійки», а в 2 мільйони гривень. «Треба буде платити і лікарям, і молодшому медичному персоналу, купувати ліки. Це дуже дорого, тому краще дочекатися відповідного дозволу МОЗ, адже зараз ми — лише резервна лікарня», — зазначив він. Крім того, Олександр Щур зауважив, що лікарня не возить самостійно хворих до Броварської чи Переяславської лікарень, а лише викликає екстрену, і та здійснює доправлення пацієнтів, тому ситуація, описана опонентом, нереальна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Ан 19 жовтня 2021 12:55
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    Гёте.
    Слова Фауста :

    Целительный напиток был готов.
    И стали мы лечить. Удвоились мученья:
    Больные гибли все без исключенья,
    А выздоравливал ли кто, Спросить не думали про то. Вот наши подвиги леченья!
    Средь этих гор губили мы Страшней губительной чумы!
    Я сам дал тысячам отраву:
    Их нет – а я живу… И вот –
    В моём лице воздал народ
    Своим убийцам честь и славу!
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Читають Обговорюють
Купити квартиру в Києві
Календар публікацій
«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031