Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі встановлять дорожні дзеркала


На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради 1 листопада 2021 року було прийнято низку рішень щодо встановлення нових дорожніх знаків та зміни організації дорожнього руху, щоб зробити вулиці Борисполя безпечнішими для водіїв та пішоходів.
• На вулиці Київський Шлях, 14 буде встановлено інформаційно-вказівний дорожній знак «Тупик».
• На вулиці Робітнича, 3 передбачено облаштування пішохідного переходу та двох засобів заспокоєння руху (типу дорожні пагорби).
• На вулиці Крашенівка заплановано облаштування трьох дорожніх дзеркал: одне — на розі з вулицею Квітки-Основ’яненка і два на перехресті з вулицею Віри Онацької. Заступник Бориспільського міського голови Віталій Горкун пояснив «Вістям», що там є небезпечні повороти з обмеженою видимістю. А круглі випуклі дзеркала дозволять збільшити кути огляду для водіїв.
Для Борисполя це вже не перша спроба встановлення дорожніх дзеркал. Попередня була більше 20 років тому. Тоді дзеркала були знищені чи пошкоджені вандалами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: