Бориспiль
C

Головні новини

Список осіб, що підлягають обов’язковій вакцинації від ковід, планують розширити


Керівник відділу охорони здоров’я виконкому Бориспільської міської ради Людмила Пасенко, звітуючи про ситуацію із захворюваністю на ковід у Бориспільській громаді, нагадала, що 8 листопада вступає в силу наказ Міністерства охорони здоров’я України, яким затверджується перелік організацій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

«Згідно з наказом, на період дії карантину обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

У найближчий час МОЗ планує розширити цей список. Уже зараз планують включити до вищезазначеного переліку працівників державних установ, організацій та підприємств критично важливих сфер економіки, а також соціальних працівників та поштарів», — зазначила Людмила Пасенко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: