Бориспiль
C

Головні новини

З грудня 2021 року зростає мінімальний розмір ЄСВ


Головне управління ДПС у Київській області інформує, що згідно зі ст. 8 Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік» з 01 грудня 2021 року встановлено  розмір мінімальної заробітної плати  6500 гривень, а отже змінюється і розмір єдиного соціального внеску.

Так, мінімальний розмір ЄСВ з 01 грудня становите 1430 гривень  (6500 х 22%). Зазнає змін і максимальна сума страхового внеску, яка складе  з наступного місяця 21450 гривень. Таким чином, максимальна величина бази нарахування ЄСВ становитиме 97500 гривень  (6500  х 22%) розмірів мінімальної заробітної плати.

Зросте з 01 грудня  також  розмір прожиткового мініміму для працездатних осіб, встановлений ст.7 Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік», який становитиме 2481 гривню, до 30 листопада  він складатиме - 2379 гривень.

Зауважимо, що чергове збільшення заробітної плати до 6700 гривень  планується з 01 жовтня 2022 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Гість Бориспільчанин 11 листопада 2021 06:52
  • Не подобається
  • +10
  • Подобається
  Прочитав статтю, але з неї зовсім не зрозуміло кого ця інформація стосується, для чого вона тут надається.

  От щотаке той 'соціальний внесок'? Хоч би пояснили. Хто і куди його сплачує? Кожен мешканець Борисполя (чогось я про ного досі ніколи не чув)? Може це внески в пенсійний фонд? Може їх платять підприємці-роботодавці? Чи це членські внески тих хто є в рядах соціалістичної партії?

  Також ви пишите, що змінюється сума страхового внеску. Це для страхування чого? Стрхування життя? Рухомиго / нерухомого майна? Медична страховка? Страхування подорожей закордон? Хіба важко пояснити якого саме страхування торкнуться зміни?

  Ось ще ви вживаєте абревіатуру 'ДПС', але не росшифровуєте її. Це теоритично могла б бути "дорожньо патрульна служба", але наврядчи, бо в статті немає жодної згадки ні про дороги ні про автотранспорт. Це ймовірно могла б бути "державна податкова служба", що мало б деякий сенс, оскільки в статті ви згадуєте про заробітну платню. Але ця абревіатура могла б мати зовсім іншу розшифровку. Авторе, напишіть повністю назву тієї організації, щоб вашим читачам стало зрозуміло про що саме йдеться в цій статті. Сподіваюсь це не таємниця, яку ви не можете розкрити?

  Ті люди, які в своєму житті / роботі стикаються з 'соціальними внесками' напевно і так зрозуміють про що ця стаття, але авторе, роз'ясніть усім іншим читачам (яких напевно є більшість) що це за внески, що за страховки і що це за ПДС!
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: