Бориспiль
C

Головні новини

Коли пенсіонери Бориспільщини отримають збільшені виплати


Мінімальний розмір пенсій в Київської області буде перераховано 74 тисячам пенсіонерів. За даними Бориспільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області, середній розмір  підвищення становитиме 120 грн 27 коп.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» передбачено зростання мінімальної заробітної плати у 2020 році до 4723 гривень.

У зв’язку з цим, згідно із даними Головного управління Пенсійного фонду України,  із 1 січня 2020 року буде перераховано і мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, у тому числі і для пенсіонерів Бориспільщини.

Як розповіла «Вістям» заступник начальника Бориспільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Бєлорусець, перераховані пенсії отримають особи,  які досягли 65-річного віку та мають страховий стаж: жінки не менше 30 років, а чоловіка – 35 років.

«Мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної  категорії осіб у розмірі 40 % нової величини мінімальної заробітної плати, збільшиться з 1669,20 грн до 1889,20 грн. Перерахунок пенсій буде здійснено автоматизовано, за матеріалами пенсійних справ. Статистика кількості таких пенсіонерів у Бориспілському управлінні Пенсійного фонду не ведеться», — зазначила Тетяна Бєлорусець.

За її словами, для пенсіонерів, які досі працюють, перерахунок пенсій із використанням нового показника мінімальної зарплати здійснюватиметься після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності. Особам, які досягнуть 65-річного віку в 2020 році, такий перерахунок буде проведено з дня досягнення відповідного віку за наявності в них необхідного страхового стажу.

За даними Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області, понад 74 тисячі пенсіонерів області отримають перераховані пенсії. Середній розмір  підвищення виплат становитиме 120 грн 27 коп.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: