Бориспiль
C

Головні новини

Річний звіт депутата Вікторії Шевц Бориспільської міської ради (2020-2021)


Річний звіт  депутата Вікторії Шевц Бориспільської міської ради (2020-2021)

Нещодавно був рік, відколи пройшли вибори до місцевих рад, за декілька тижнів буде рік від першої сесії VIII скликання. Хочу прозвітувати перед виборцями за пророблену роботу, подякувати за взаємодію мешканцям, керівництву міста та моїм помічникам.
За кошти платників податків були виконані наступні роботи.
Округ 24:
1. Асфальтування частини вул. Островського — 148 тис. грн (виконано).
2. Асфальтування частини вул. Академіка Шульги — 135 тис. грн (в процесі).
3. Підсипка щебнем вул. Шкіля — 291 тис. грн.
4. Покриття майданчика на вул. Момота (350 тис. грн).
5. Оновлення та ремонт майданчику на вул. Сосюри — 133 тис. грн (в процесі).
6. Облаштування тротуару на вул. Київський Шлях від вул. Чернишевського до вул. Каховська 1 473 000 грн.
7. Встановлення лежачих поліцейських на вул. Вознесенська.
8. Заміна дорожнього знаку на виїзді з провулку Володимирський на вул. Короленка.
Також за допомогою небайдужих мешканців та активістів було організовано ремонт для дитини з інвалідністю: заміна ванни на душ.
Гострі проблеми округу.
1. На першому місці — якість електропостачання. Це проблема у багатьох містах Київської області. Перевантажені ТП та застарілі мережі, на Розвилці напруга 155-180 Вт, часто від негоди стається аварійне відключення. Були неодноразово направлені звернення в ДТЕК, є постійна взаємодія з народним депутатом Олександром Федієнком.
2. Особисті матеріальні проблеми. Кожен депутат має на півріччя 75 000 грн, звернень приблизно 50, якщо кожне підтримати, вийде по 1500 грн. Немає можливості у повному обсязі фінансувати операції та інші потреби. Матеріальна допомога надається згідно положення про її надання і має обмеження.
3. Відсутність місця для дозвілля, дитячих майданчиків та занять спортом.
На черзі потреби: асфальтування вул. Симона Петлюри і вул. Шкіля.

Корисне:
1. Разом із активістами Андрієм Цвілюком та Ігорем Євлампієвим розробили ресурс пошуку депутата свого округу по назві вулиці: https://rada.boryspil.online.
2. Якщо є проблеми з вуличним освітленням, можна залишити заявку ВУКГ 0 (4595) 6 10 41.
3. Ну і наболіле: якщо проблеми зі світлом, звертатись:
ДТЕК 044 459 07 40
Viber: dtekkyivregionelektromerezhi або у застосунку Мережі онлайн завжди самостійно можна залишити заявку про проблеми зі світлом, з’ясувати причини відсутності та час відновлення електропостачання.
Процедура від моменту звернення мешканців округу до виконання робіт включає бюрократичний процес, який має певні часові рамки, свої критерії. Може не відбутись тендер або казначейство може повернути договори, тому виконання робіт часто затримується.
Було написано 25 депутатських звернень, понад 100 актів, відбуваються періодичні індивідуальні зустрічі та консультації, за потреби зустрічі на вулицях округу.
Комунікація ведеться в чаті округу 24.
Як депутат міської ради я входжу до складу постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, у справах релігії, соціального захисту населення та охорони здоров’я.
Відвідала всі засідання комісії — 19, було розглянуто близько 139 рішень, відвідала з 14 сесій 13, одне засідання пропущене через необхідність самоізоляції.
Роботи багато, відбувається постійна взаємодія з керівниками управлінь та відділів, розробка програм та рішень, хочеться багато чого, особливо у розвитку спортивної та молодіжної інфраструктури.
Створено мапу спортивних споруд https://sport.moemysto.com.ua/.
Поки тривають складні часи навчання та щоденної рутинної роботи, варто бути дотичним до створення історії в час змін, який ми переживаємо.
Рухаємось крок за кроком.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: