На передноворічному засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради було затверджено списки інвалідів по зору І групи, ІІ групи та дітей-інвалідів по зору до 18 років, які мають право на пільги по оплаті за житлово-комунальні послуги на 2022 рік.
Пільги інвалідам по зору та членам їх сімей надаються за рахунок коштів місцевого бюджету. Інваліди по зору І групи; сім’ї, що мають двох і більше інвалідів по зору, мають право на 50 % знижки вартості комунальних послуг. На 40 % менше нарахованого платитимуть інваліди по зору ІІ групи та діти-інваліди по зору до 18 років.
До членів сімей інвалідів відносяться дружина (чоловік) та їхні неповнолітні діти (до 18 років) а також батьки дітей — інвалідів по зору (до 18 років), які проживають разом.
У Бориспільській громаді інвалідів по зору І групи налічується 18 осіб, ІІ групи — 22 особи та 4 дитини-інваліда до 18 років.



коментарі