Бориспiль
C

Головні новини

Проект договору про співробітництво територіальних громад Бориспіль схвалив першим


Стартував черговий етап підготовки до залучення коштів на розбудову ББЛІЛ.
На позачерговому сесійному засіданні Бориспільської міської ради 18 січня 2022 року депутати підтримали питання «Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад». Йдеться про співпрацю суміжних громад — Бориспільської, Гірської, Золочівської, Пристоличної, Вороньківської — у реконструкції лікувального корпусу Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Сьогодні триває обговорення проекту договору у всіх названих громадах. Бориспільська уже винесла свій схвальний вердикт. Заступник Бориспільського міського голови Сергій Лещенко повідомив «Вістям», що депутати чотирьох інших громад мають визначитися на сесіях щодо проекту договору до середини лютого. Бориспіль схвалив проект першим.
Нагадаємо, із жовтня 2021 року Бориспіль активно співпрацює з асоціацією міст України у питанні залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку України для реалізації проекту добудови лікувального корпусу ББЛІЛ. Йдеться про участь у програмі співфінансування, де 80% має профінансувати держава (з коштів фонду регіонального розвитку), а 20% — частка Бориспільської міської та суміжних громад (пропорційно до відсотків у статуті співзасновників і кількості населення, яке обслуговується у лікарні).
Після схвалення і підписання договору про співробітництво територіальних громад проект добудови лікувального корпусу буде поданий на щорічний конкурс, де фонд регіонального розвитку обиратиме пріоритетні об’єкти для вкладання коштів. Лікувальний корпус ББЛІЛ має великі шанси отримати фінансування, адже у його реалізації зацікавлені аж п’ять громад.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: