Бориспiль
C

Головні новини

Захищаємо Україну і зброєю, і кров’ю


Захищаємо Україну і зброєю, і кров’ю

День донора у Борисполі: люди згуртовані, Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування до викликів війни готова
У вечірньому і ранковому відеоефірах Бориспільського міського голови Володимира Борисенка прозвучала інформація, що 25 лютого у Борисполі буде організовано День донора. Потрібно, щоб здало кров не менше 100 чоловік. Картина, яку «Вісті» побачили, завітавши до лікарні, де був організований пункт забору крові, вразила без перебільшення. У фойє поліклінічного відділення, у коридорі, який веде від фойє до кабінету, де проводився забір крові, було повно людей, які прагнули поділитися своєю кров’ю. Черга завершувалася на вулиці, і людей було не менше, ніж у приміщенні поліклініки.
Медичний директор ББЛІЛ Василь Лисиця, оцінюючи кількість потенційних донорів, запевнив, що їх не менше трьохсот. Хоча мені здалося, що значно більше.  
«Щоб здавати кров, — розповів співрозмовник, — люди чекали із восьмої ранку, але свої корективи внесли затори на дорогах. Забір крові розпочався близько десятої години. Приїхала посилена бригада, у якій працюють два лікарі. Одночасно кров може здавати по 6 чоловік. Роботи бригаді, найімовірніше, вистачить до вечора».

Захищаємо Україну і зброєю, і кров’ю

Захищаємо Україну і зброєю, і кров’ю

Принагідно «Вісті» поцікавилися, як використано кошти, на які виділяли Бориспільські депутати на одній із позачергових сесій міської ради. У відповідь, Василь Лисиця повідомив, що станом на сьогодні в повному обсязі створено запас перев’язувальних матеріалів, та медикаментів, які можуть знадобитися у випадку боїв як за рахунок коштів, виділених із бюджету, такі за рахунок власних резервів, які є на складі лікарні. Якщо буде така потреба, запаси поповнюватимуться. Також лікарня забезпечує медичний супровід та потреби наших захисників, які сьогодні охороняють Бориспіль і Бориспільщину. При них є медичні бригади, які мають необхідні перев’язочні матеріали та медикаменти.
За словами медичного директора, на час розмови із кореспондентом у ББЛІЛ не було жодного пораненого, який би постраждав у ході бойових дій. Також він наголосив, що лікарня отримала достатньо крові усіх груп, усіх резусів, у повному обсязі відповідно до потреб медичного закладу. Її привезли співробітники бригади забору крові. Цю кров лікарня отримала завдяки попередньому позаплановому Дню донора, який був організований на початку лютого. Тоді кров здала 51 людина. Також отримали великий об’єм плазми крові та кріопреципітат — препарат, який пришвидшує згортання крові при кровотечах.

Захищаємо Україну і зброєю, і кров’ю

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: