Бориспiль
C

Головні новини

Зміна часу комендантської години в Борисполі


З 28 лютого комендантська година починає діяти з 19:00 до 7:00 ранку. Вона матиме плаваючий характер. Про це повідомив Бориспільський міський голова Володимир Борисенко. «Все залежить від обставин. А рішення приймається на рівні області», – уточнив Володимир Борисенко.

Також  очільник міста звернув увагу на те, що отримана перепустка не дає права пересуватися під час комендантської години всім містом. «Функція перепустки – дати вам змогу за півгодини до закінчення комендантської години вийти з дому, щоб доїхати до роботи (критичної інфраструктури).

Ви маєте територіально знаходитися на шляху від дому до роботи, а не деінде. Якщо ви відхилилися від маршруту, це підстава вас затримати, а в іншому випадку (якщо ви чините супротив, тікаєте) – відкривати вогонь», – розповів Володимир Борисенко.  

Також голова міста зазначив, що перепустки мають всі вагітні жінки, які от-от мають народити, та їх чоловіки, щоб у разі потреби супроводити дружину до пологового.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: