Бориспiль
C

Головні новини

Володимир Борисенко: «Навчання є, було і буде»


Аналізуючи результати перших днів після відновлення дистанційного навчання, Бориспільський міський голова Володимир Борисенко під час вечірнього ефіру 30 квітня повідомив: «Із майже 12 тисяч учнів міської громади понад 8,5 тисяч школярів розпочали дистанційне навчання, що становить 80%. Діти навчаються з міст України та з різних країн світу. Система дистанційного навчання працює добре. Вчителів вистачає. Діти мають вчитися, — наголосив мер Борисполя. — Особливо це стосується випускних класів, яким потрібно буде вступати до вищих навчальних закладів. Навчання є, було і буде. Тому закликаю школярів не лінуватися та відвідувати онлайн навчання. Документ про результати завершення навчального року, найімовірніше, буде в електронному вигляді». 

Мати трьох школярів, яких доля закинула до Чехії, днем раніше надіслала автору повідомлення: «Ми навчаємося дистанційно. Восени плануємо сісти за парти вдома».

Готуються до навчального 2022-2023 року і навчальні заклади міста. Батькам майбутніх першокласників нагадують, що триває подання документів для зарахування до ПЕРШОГО класу. З умовами зарахування можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/13pQS6O-330DvkdyCFZN0j2LLuvdjvDkE/view?fbclid=IwAR2eTjUaJbGs2z3nQ40YUKW8-VC60eCQ7z1bqw18K6lEO4cyb1c5vL1XXOA .

Крім особистого звернення, документи для зарахування можна подати через електронну пошту. 

Електронні адреси закладів загальної середньої освіти громади та перелік вулиць, що відносяться до певних територій обслуговування, розміщені на офіційних сайтах закладів та сайті управління освіти і науки Бориспільської міської ради https://www.borosvita.com.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: