Бориспiль
C

Головні новини

Дошкілля Борисполя на «дистанційці»


Про роботу галузі дошкільної освіти міста в умовах воєнного стану Вістям розповіла головний спеціаліст відділу загальної, середньої та дошкільної освіти управління освіти та науки Бориспільської міської ради Наталія Стрільник. Вона повідомила, що освітній процес у дистанційній формі відновлено не лише у школах, але і в дошкільних закладах Борисполя. З дітьми працюють вихователі, логопеди, психологи, музичні керівники, інструктори з фізичного виховання. Про відновлення відвідування дитсадків маленькими вихованцями поки не йдеться. Таке погодження може дати районна військово-цивільна адміністрація. Сьогодні вивчається питання відновлення роботи дитсадків у старостинських округах. Місто не розглядається взагалі. Але навіть якщо ситуація дозволить безпечно приймати вихованців у дошкільних закладах, мова йтиме про їх перебування там лише протягом чотирьох годин — без організації харчування. 

Станом на 4 квітня до дистанційного навчання долучилися 1298 вихованців, що становить 37% від їх загальної кількості. У Бориспільській громаді за місцем проживання дошкільнят сьогодні не так багато — 964 дитини (27%). 1462 дитини (42%) переїхали до інших областей України, 709 дітей (21%) виїхали за кордон і батьки 323 дітей (10%) поки не вийшли на зв’язок. Дистанційним заняттям із педагогами місце перебування малюків жодним чином не перешкоджає.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: