Бориспiль
C

Головні новини

Компенсація витрат за безоплатне тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб — 14,77 грн за день


Фізичні особи, а саме громадяни України віком від 18 років, які є власниками житлових приміщень приватного житлового фонду, та які безоплатно розміщували в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, мають право на компенсацію. 

Для цього власник приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати заяву до реєстраційного відділу виконавчого комітету міської ради.
«Звертаю увагу, компенсація надається лише за умови відсутності заборгованості власника житлового приміщення за житлово-комунальні послуги. Отримання людиною субсидії не є перешкодою для отримання компенсації», — повідомив начальник головного управління ЖКГ Василь Куракса.
Для подачі заяви на компенсацію необхідно надати наступні документи:
— копію документа, що посвідчує особу власника житлового приміщення;
— копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
— копію документа, що посвідчує право власності на житлове приміщення;
— копії документів, що посвідчують особу внутрішньо переміщених осіб (паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, свідоцтво про народження);
— копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.
Сума компенсації розраховується з кількості днів, протягом яких приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи (далі — людино-день), з першого дня, але не раніше дати включення до єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення у відповідному житловому приміщенні.
Кількість людино-днів визначається шляхом додавання кількості внутрішньо переміщених осіб, які проживали у приміщенні, в кожний день місяця.
Сума компенсації за кожен людино-день визначається на рівні 14,77 гривні. Наприклад, якщо 1 людина проживала 30 днів, то компенсація складатиме 14,77 грн х 30 днів = 443,10 грн.
«Бориспільці цікавляться компенсацією і ми вже маємо чимало заяв. Але хочу застерегти, що всі заяви будуть перевірятися, щоб запобігти випадкам шахрайства. Зокрема, перевірятимуть факт безоплатності поселення внутрішньо переміщених осіб, їх кількість та умови проживання. Наприклад, якщо власник помешкання отримує від переміщених осіб гроші за проживання, то ні на яку компенсацію він розраховувати вже не може», — пояснює Василь Куракса.
Подати заяву та отримати консультацію можна в реєстраційному відділі, що розташований на вул. Київський Шлях, біля кінотеатру «Європа».
Телефон для довідок: (04595) 6-70-57

 

Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради звертається до всіх мешканців міста з проханням по можливості сплачувати за надані житлово-комунальні послуги

«Ми розуміємо, що через війну в людей не дуже гарна ситуація з грошима, що не всі можуть собі дозволити платити за послуги, але тих, хто може, просимо платити. Зараз, на жаль, склалася ситуація, коли комунальні підприємства не мають чим платити заробітну плату працівникам. А це люди, що забезпечують водопостачання, роботу каналізації, вивезення сміття, прибирання вулиць тощо. Ці люди нікуди не виїжджали, вони залишились працювати в Борисполі. Вони допомагали укріплювати місто, підтримували захисників. Зараз саме вони потребують підтримки. Тому прошу всіх мешканців міста: якщо маєте можливість, платіть за надані комунальні послуги», — звернувся до бориспільців начальник головного управління ЖКГ Василь Куракса.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: