Бориспiль
C

Головні новини

Новобудови в Україні матимуть укриття


Законопроект, що передбачає вимогу мати бомбосховища в усіх новобудовах, в яких проживатимуть понад 50 чи періодично перебуватимуть понад 100 осіб, підтримала Верховна Рада України. Після прийняття відповідного закону вся проектна документація на будівництво таких об’єктів обов’язково міститиме розділ щодо інженерно-технічних заходів цивільного захисту. Відсутність укриття або недотримання технічних вимог щодо нього може стати підставою для відмови органу державного архітектурно-будівельного контролю у видачі сертифіката про прийняття об’єкта в експлуатацію. Про це повідомила у своєму Телеграм каналі співавторка законопроекту, депутатка Олена Шуляк. 

Серед іншого, законопроект передбачає вимогу доступності укриттів для осіб з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення. 

Крім того, передбачається, що передача земельних ділянок для розміщення об’єктів цивільного захисту буде відбуватися за спрощеною процедурою.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: