Бориспiль
C

Головні новини

Кабелі переклали — наслідки залишили


Кабелі переклали — наслідки залишили

До щотижневика «Вісті» звернулися мешканці приватного сектора на вулиці Шевченка у місті Борисполі стосовно порушення благоустрою, яке залишилося після виконання земляних робіт. Наприкінці минулого року там проводилася реконструкція кабельної лінії електропередач 10 кВ від підстанції 110/10кВ «Бориспіль» до РП-11, яка проходить вулицями Голубівка, Маяковського (Лисичівка), Лютнева (Валерія Гудзя), Шевченка. Загальна довжина траси лінії понад 3 кілометри. Лінію прокласти встигли, а з відновленням порушеного благоустрою не вклалися. Напевне, сподівалися завершити навесні, проте корективи внесла війна. І тепер люди цікавляться: чи можна сподіватися, що роботи доведуть до кінця?

З цим питанням «Вісті» звернулися до виконуючого обов’язки начальника головного управління житлово-комунального господарства Івана Самаріна.

«До нас також було звернення від людей. Минулого тижня звернулися мешканці таунхаусу на Шевченка, 73. Оскільки підрядна організація, яка виконувала роботи, працювала на замовлення ДТЕК, цього понеділка ми направили листа до ДТЕК, як до замовника робіт, щоб вони довели роботи до кінця. Також до вирішення проблеми долучили відділ благоустрою. Це все, що можна було б зробити у межах наших повноважень. Чекаємо відповідь на свого листа від з ДТЕК», — прокоментував він.

«Вісті» проїхали вулицею Шевченка, щоб оцінити ситуацію. На зелених зонах вздовж вулиці земля місцями сама вляглася. Є ділянки, де залишилися майже пагорби. Дехто біля виїзду із дворів попрацював лопатою, а дехто за допомогою техніки (видно сліди свіжого планування). На вулиці Шевченка, 73 при виконанні робіт розібрали тротуарну плитку вздовж тротуару. Вона і сьогодні лежить складена біля будинку. Таку проблему лопатою не виправиш.

Кабелі переклали — наслідки залишили

Кабелі переклали — наслідки залишили

Кабелі переклали — наслідки залишили

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: