Кількість випадків отруєння чадним газом в Україні зростає, статистика є дуже сумною. Українці мають бути пильними у використанні всіх альтернативних джерел електроенергії й опалення. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.
За словами першого заступника міністра МВС Євгенія Єніна, у листопаді було зафіксовано близько 370 випадків отруєння чадним газом, а вже за перший тиждень грудня таких випадків було вже 100. Найбільше таких випадків зафіксовано у Львівській, Київській, Дніпропетровській областях.
Крім отруєнь чадним газом, є випадки вибухів та пожеж внаслідок використання альтернативних джерел обігріву ти живлення.
«Днями в Києві на 13 поверсі в одній квартир стався вибух та двох блоків безперебійного живлення, що заряджалися від електромережі. Пожежу від вибуху та подальшого займання вдалося ліквідувати лише впродовж години. Інший випадок у місті Нововолинськ, де у квартирі вибухнув туристичний газовий балон, через що зайнялася квартира. В результаті вибуху дві людини отримали тілесні ушкодження», — навів приклади трагічних випадків Євгеній Єнін.



коментарі