Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Пріоритети бюджету 2023: ямковий ремонт доріг, машини для військових, облаштування укриттів


Міська рада на позачерговому засіданні прийняла зміни до бюджету на 2023 рік, згідно з якими 3 млн грн буде направлено на підтримку територіальної оборони Борисполя. Як зазначив міський голова Володимир Борисенко, це пробний, пілотний проект.

«Ми не можемо купувати товари подвійного призначення, такі як радіостанції, глушилки (РЕБ) чи дрони. Такі закупівлі не пропускає казначейство. Тому є пропозиція допомогти нашим добровольчим формуванням, а також тим хлопцям, які пішли з ДФТГ в ЗСУ, наступним чином — придбати їм автомобілі», — зазначив Володимир Борисенко.

Як зауважив міський голова, це будуть вживані авто, але обов’язково дизельні, пікапи, джипи та мікроавтобуси — те, чого так потребують військові.

Також депутати виділили кошти на поточний (ямковий) ремонт доріг. Згідно рішення, кожен депутат отримає 400 тис. грн для ремонту доріг на своєму окрузі. Загальна сума, виділена з бюджету на ці потреби – 15 млн грн.

За словами Володимира Борисенка, капітальний ремонт доріг поки під питанням. Також міський голова зазначив, що місто вже отримало освітню субвенцію з державного бюджету. 3 млн грн будуть направлені на придбання столів, стільців, ліхтариків та інших речей для облаштування укриттів у закладах освіти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Липень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031