Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Всесвітній день числа Пі та всесвітній квантовий день бориспільські школярі відзначили математичним брейн-рингом


Про змагання повідомила начальник управління освіти та науки Катерина Шабан під час планової наради у секретаря Бориспільської міської ради 17 березня. Саме цього дня у Бориспільському академічному ліцеї проходив брейн-ринг для учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти. Його проводило Київське обласне відділення Малої академії наук України до дня числа Пі та всесвітнього квантового дня. 

Детальніше про захід «Вістям» розповіла директор навчального закладу Оксана Пономарьова. Вона повідомила, що у брейн-рингу взяли участь команди юних математиків із десяти навчальних закладів Бориспільської громади. Мета заходу — підвищити рівень зацікавленості учнів математичними науками. Гра тривала близько години. Діти дуже активно долучилися до змагань. Вчителі математики, присутні разом зі своїми командами, також були в захваті і планують проводити такі заходи у себе під час уроків, щоб урізноманітнити навчальний процес.  

За результатами змагань перше місце здобув Бориспільський академічний ліцей.

Довідково 

Всесвітній день числа π (Пі) відзначають 14 березня.

Число π (Пі) — це відношення довжини кола до його діаметра, його використовували ще науковці древнього Єгипту та Вавилону. π = 3,14159265358980.

Це свято 36 років тому запровадив фізик із Сан-Франциско Ларрі Шоу. Він запропонував відзначати його саме 14 березня, адже на американський манер ця дата записується як 3/14, а саме 3.14 – перші три найбільш відомі цифри числа π (Пі).

Всесвітній квантовий день відзначають 14 квітня. 

Цей день пов’язаний із фундаментальною константою в квантовій фізиці — сталою Планка. 

Всесвітній день числа Пі та всесвітній квантовий день бориспільські школярі відзначили математичним брейн-рингом

Всесвітній день числа Пі та всесвітній квантовий день бориспільські школярі відзначили математичним брейн-рингом

Всесвітній день числа Пі та всесвітній квантовий день бориспільські школярі відзначили математичним брейн-рингом

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Липень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031