48-річного мешканця Борисполя затримали за контакти з малолітніми. Про це повідомила поліція Київської області.
Слідчі з’ясували, що чоловік контактував із дітьми у соціальних мережах, застосовуючи психологічний тиск та погрози, змушував їх брати участь у створенні порнографічних матеріалів, а потім поширював ці фото та відео. Такі протиправні дії він здійснював упродовж 2021-го року.
Чоловіка викрили та затримали. Йому оголошено про підозру за ч. 4 ст. 301-1 та ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України (Виготовлення, збут або розповсюдження порнографічних матеріалів, учинених щодо малолітньої особи, а також вчинення розпусних дій щодо малолітніх).
Нагадаємо, наразі перебуває під вартою ще один мешканець Борисполя — 22-річний педагог одного із місцевих ліцеїв. За даними слідства, він, користуючись довірою дітей і авторитетом учителя, неодноразово вчиняв сексуальне насильство щодо трьох учнів віком 12 років. Один із хлопчиків розповів про пережите матері, після чого підозрюваного було затримано. Окрім цього, під час розслідування було встановлено, що обвинувачений знімав відео та робив фото порнографічного змісту за участю малолітніх.




коментарі