Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Чи правильно обрані локації для Пунктів незламності у Борисполі, прокоментував депутат ВРУ Олександр Федієнко


Свою позицію щодо роботи Пунктів незламності у Борисполі озвучив депутат Верховної Ради України Олександр Федієнко. За його словами, вже вранці він отримав декілька скарг на роботу Пунктів та їх працездатності. Це і спонукало його поділитися своїми думками з цього приводу на своїй сторінці у мережі Фейсбук. 

«На мій погляд, станом на сьогодні в цих пунктах немає жодного сенсу. Це я кажу про місто Бориспіль, у старостинських округах трошки інша історія, там вони потрібні. 

По-перше, всі пункти розташовані таким чином, що поруч є купа різноманітних закладів харчування, куди громадяни приходять не тільки поснідати та пообідати, але і підзарядити свої гаджети. 

У самі пункти, які діючі, за добу приходить 2-3 людини.

Пункти розташовані у більшості у навчальних закладів, хоча, на мій погляд, їх треба розташовувати на околицях міста Борисполя», — пояснив свою позицію нардеп.

Крім того, за словами дописувача, непросто знайти і палатки ДСНС — бо їх локація теж обрана не надто вдало. Не завадило б також встановити (чи оновити) вказівники, які б спростили пошук Пунктів незламності для населення. 

«Обов’язково треба, щоб місцеве FM мовлення працювало, незважаючи на наявність або відсутність електроживлення. Це може бути єдиним інструментом оповіщення громадян. Станом на зараз я бачу, що мобільні оператори, особливо на околицях, практично припинили свою роботу», — зауважив він. 

Також Олександр Федієнко особисто відвідав Вагон незламності на Бориспільському залізничному вокзалі. За словами співробітників, за сьогодні його відвідали лише 4 особи.

У підсумку депутат констатував, що місцева влада в цілому впоралася з питанням опалення міста, висловив надію, що енергетики в найближчий час локалізують інфраструктурні проблеми, та закликав Київську обласну державну адміністрацію, Бориспільську районну раду та виконком Бориспільської міської ради звернути увагу на озвучені в дописі побажання та проблеми. 

 

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: