На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради 30 березня 2026 року було прийняте рішення «Про закінчення опалювального періоду 2025-2026 років». Згідно з ним опалювальний період 2025-2026 років у населених пунктах Бориспільської міської територіальної громади завершується 31 березня 2026 року. Також рішенням передбачено залишити у роботі котельню у селі Любарці та періодично прогрівати до 20 квітня 2025 року приміщення відділення стаціонарного догляду, в якому проживають громадяни похилого віку, особи з інвалідністю з обмеженою руховою активністю, у зв’язку з специфічним напрямком діяльності, та залишити в роботі котельню у місті Бориспіль на вул. Митрополита Шептицького для забезпечення тепловою енергією Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи. Ці котельні працюватимуть на твердопаливних котлах.



коментарі