Рішення про тимчасове обмеження руху на вулиці Ганни Берло у Борисполі було прийняте на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради 20 квітня 2026 року. У рішенні йдеться, що у зв’язку з будівництвом водопроводу та мереж каналізації до житлового будинку садибного (сімейного) типу, господарських будівель та споруд із 21 квітня 2026 року буде обмежено рух транспортних засобів на заїзд на цю вулицю та виїзд із неї. Комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» надано дозвіл на встановлення технічних засобів організації дорожнього руху для інформування водіїв.
У коментарі «Вістям» начальник ГУ ЖКГ Вячеслав Толкач пояснив, що вулиця дуже вузька, тому автомобілям об’їхати місце виконання робіт неможливо, через що доведеться на якийсь час перекрити рух. Рух перекриють лише на період виконання робіт і на невеликому відрізку дороги. При цьому для пішоходів та для двоколісного транспорту проблем із пересуванням вулицею не буде.







коментарі