Менш ніж через тиждень після чергової сесії Бориспільської міської ради депутати знову зібралися на позачергове сесійне засідання. Секретар міськради Владислав Байчас повідомив, що основне питання, заради якого депутатів зібрали в сесійній залі 7 травня — передача субвенції до обласного бюджету на закупівлю двох шкільних автобусів.
У рішенні, зокрема, йдеться, що на співфінансування (50%) з місцевого бюджету обласному бюджету Київської області на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на безперешкодний доступ до якісної освіти (придбання шкільних автобусів) міжбюджетим трансфертом передається 4 млн 030 тис. грн. На ці кошти буде придбано 2 автобуси для Глибоцького та Рогозівського ліцеїв.



коментарі