Бориспiль
C

Головні новини

Реалії Переяслава: замість незаконної автостоянки — законна багатоповерхівка


Реалії Переяслава: замість незаконної автостоянки — законна багатоповерхівка

На черговій сесії Переяслав-Хмельницької міської ради серед земельних питань розглядалося одне дуже цікаве: «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для подальшого оформлення документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного будинку по вул. Можайська, 11».

На цій вулиці, за будинком №9, є незаконна стоянка автотранспорту, власники якої не сплачують до місцевого бюджету жодної копійки. Так от, ту земельну ділянку, орієнтовною площею 0,47 га, було виділено для будівництва багатоквартирного будинку. Хто будуватиме — визначить процедура аукціону. Тендер на виконавця земельних аукціонів по продажу права оренди земельних ділянок на конкурсній основі вибороло броварське ТОВ «Ленд-сервіс», що має значний досвід проведення земельних аукціонів.

Стоянка, вже законна, підпорядкована виробничому управлінню комунального господарства, буде облаштована за новобудовою, ближче до будинку 2В на вул. Оболонній. Там буде зроблено тверде покриття, огорожу, буде поставлена охорона.

За словами головного архітектора Анни Степаненко, на ділянці за адресою Можайська, 11 може бути розміщена висотка до 9 поверхів або й дві. Це буде не остання земельна ділянка, призначена для продажу на аукціонах. Деякі з них готові для аукціонів, інші потребують розробки детальних планів.

Олександр МАТВІЄНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: