Бориспiль
C

Головні новини

В Переяславі-Хмельницькому землю надають лише місцевим атовцям


В Переяславі-Хмельницькому землю надають лише місцевим атовцям

Нещодавно відбулася чергова 33 сесія міської ради Переяслава-Хмельницького (Київська область). Вже не перше скликання земельна комісія міської ради залишається найчисельнішою, оскільки традиційно привертає немало уваги депутатів.

Зараз в ній їх 11. Звіт про її роботу у минулому році зробив її очільник депутат Владислав Юденко. Зазначив, що за цей період було розглянуто 1086 проектів рішень, з них 604 отримали позитивні висновки.

Зокрема, учасникам бойових дій на території міста за підтримки цієї комісії було надано 81 земельну ділянку. Також зазначив, що, крім постійних членів з числа депутатів, її засідання відвідують і громадські активісти, і члени виконкому, і звичайні переяславці.

У блоці земельних питань було прийнято рішення про надання близько 30 земельних ділянок для учасників бойових дій (атовців) з числа жителів міста. На розгляд сесії було подано ще 57 заяв на отримання земельних ділянок також атовцями, але не з числа жителів міста. Ці заяви не було підтримано.

Вісник Переяслава

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: