Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Лікар із Києва скаржиться на непридатну для життя земельну ділянку, яку їй виділили у Борисполі


Лікар із Києва скаржиться на непридатну для життя земельну ділянку, яку їй виділили у Борисполі

Валентина Богатиренко – лікар із Києва. Колись їй виділили землю в Нестерівці. Довгий час жінка не будувалася у Борисполі, втім коли кинулася, то зрозуміла – місце геть не пригоже. Поруч кільцева дорога, навесні ділянку підтоплює та ще й не проведена комунікація. Аби вирішити цю проблему, пані Валентина завітала на особистий прийом громадян.

Повідомляє "Телеканал Бориспіль".

Сім’я Руслана Авраменка – переселенці із зони АТО. Руслан Андрійович вже не вперше звертається на особистий прийом громадян, з надією, що нарешті вирішиться питання житла. Адже наразі в одній кімнаті гуртожитку на Бежівці проживає п’ятеро осіб.

Донька 88-річної Марії Пильнєвої звернулася на особистий прийом громадян з проханням допомогти її мамі. У Марії Михайлівни злоякісна пухлина ІІІ ступеня. Сім’я не має можливості самостійно зібрати кошти на потрібне лікування. Тож просить допомоги у небайдужих.

Реквізити для допомоги:
Карта Приватбанку – 5168 7450 1245 6783
Одержувач Любов Пильнєва Іванівна
050 267 60 74

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930