Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Переселенці із Луганська просять мера Борисполя допомогти із житлом


Переселенці із Луганська просять мера Борисполя допомогти із житлом

З проханням отримати житло звернулася на прийом громадян Любов Слівіна. Жінка заміжня та має трьох дітей. Три роки тому сім’я переїхала з Луганська на Бориспільщину. Наразі родина опинилася у скрутній ситуації.

Інформує "Телеканал Бориспіль".

Соціального житла у Борисполі немає. Стати на квартирний облік жінка теж не може, адже зареєстрована в Луганську. Анатолій Федорчук зауважив, що шансів отримати житло мало. Але її питання обговорять спільно із депутатами та спробують знайти альтернативу.

Родина має й інші потреби: одяг для діток, постіль та ковдри. За подібними речами порадили звернутись у так званий «Банк речей». Абсолютно безкоштовно там можна обрати все необхідне.

ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ У ВІДЕОСЮЖЕТІ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930