Бориспiль
C

Головні новини

У Броварах оштрафували завод на 47 млн. гривень за крадіжку природного газу


У Броварах оштрафували завод на 47 млн. гривень за крадіжку природного газу
Наприкінці листопада цього року працівниками метрологічної служби товариства доставлено на експертизу вузол обліку газу Заводу алюмінієвих виробів (м. Бровари).

04.12.17 уповноваженою комісією у складі, в тому числі із працівників Держстандарту, зафіксовано наявність порушень у налаштуванні програмного забезпечення, що пов'язані зі зміною параметрів вузла обліку газу, що призвело до викривлення результатів вимірювань обсягу фактично спожитого підприємством газу майже в 9 разів у сторону зменшення.

На виконання вимог законодавства України проведено комісію із розгляду актів про порушення вимог Кодексу ГРМ. За результатами розгляду акту споживачу донараховано обсяг фактично спожитого природного газу на суму близько 47 млн гривень!

Наступного дня, на обладнанні вказаного підприємства, виявлено наявність пломб, що не відповідають заводському маркуванню та не мають відповідних елементів захисту. Про даний факт складено акт про порушення вимог кодексу ГРМ.

ПАТ "Київоблгаз" застерігає від втручань у роботу вимірювальної техніки та попереджає про юридичну відповідальність за вказані дії.

Прес-служба ПАТ "Київоблгаз"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: