Бориспiль
C

Головні новини

Ветерани та жертви нацистських переслідувань отримають матеріальну допомогу — постанова Кабміну


Ветерани та жертви нацистських переслідувань отримають матеріальну допомогу — постанова Кабміну

Кабінет Міністрів України 14 березня прийняв постанову «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

Ознайомитися з документом http://zakon2.rada.gov.ua

Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної грошової допомоги до 5 травня особам, на яких поширюється чинність вищезазначених Законів України.

Згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році передбачено у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаним особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи ‒ 3 685 гривень; II групи ‒ 3 265 гривень; III групи ‒ 2 845 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків ‒ 1 265 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною ‒ 3 685 гривень;

4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге ‒ 630 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога ‒ 525 гривень.

Виплата допомоги буде здійснюватись шляхом перерахування коштів через поштові відділення зв’язку за місцем проживання або на особові рахунки відкриті у банківських установах, особам, які проходять службу на рахунок військових частин, установ і організацій за місцем їх служби.

Звертатись з питань виплати допомоги чи подавати будь-які документи до управління не потрібно.

Ветерани, які з поважних причин не отримають грошову допомогу в термін до 5 травня, мають право отримати її до 30 вересня 2018 року.

Громадянам, які належать до кількох пільгових категорій (учасник бойових дій та особа з інвалідністю внаслідок війни), виплачується одна допомога – у більшому розмірі. Якщо в домогосподарстві проживають двоє ветеранів війни – допомога виплачується кожному ветерану.

За інформацією управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: