Бориспiль
C

Головні новини

2 посадових осіб сільських рад Переяславщини притягнуто до дисциплінарної відповідальності


2 посадових осіб сільських рад Переяславщини притягнуто до дисциплінарної відповідальності

За поданням прокуратури Київської області до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2 посадових осіб сільських рад Переяслав-Хмельницького району та директора інституту землеробства НААН, які допустили порушення антикорупційного законодавства

За поданнями органів прокуратури Київської області, внесеними у порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», притягнуто до дисциплінарної відповідальності 2 посадових осіб сільських рад Переяслав-Хмельницького району за допущені порушення законодавства у сфері публічних закупівель та антикорупційного законодавства у зв’язку з укладанням договорів із суб’єктами господарювання та неоприлюдненням інформації про закупівлі в інформаційно-телекомунікаційній системі «Prozorro».

Окрім того, за результатами розгляду подання, до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани, притягнуто директора дослідної станції Національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України», який допустив порушення вимог антикорупційного законодавства під час заповнення і подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Робота органів прокуратури Київської області на цьому напрямку триває.

Прес-служба прокуратури Київської області

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: