Бориспiль
C

Головні новини

І в Березані є ЦПМСД!


І в Березані є ЦПМСД!

Донедавна Березань була єдиною на Київщині, яка не мала Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Медична реформа вимагала саме створення ЦПМСД, аби відокремити первинну ланку медицини. 15 червня 2018 року комунальне некомерційне підприємство Березанської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» було зареєстроване у Єдиному державному реєстрі юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Очолює ЦПМСД колишня завідувачка поліклінікою Алла Куява. На разі триває процес оформлення ліцензії, яка необхідна для укладання угоди з Національною службою здоров’я України, що виділятиме фінансування. Тож обіцяних доплат за кожного зареєстрованого пацієнта сімейні лікарі побачать не раніше жовтня.

До речі, місто має непогані показники з підписання декларацій. Половина містян визначилася зі своїм лікарем і вже зареєстрована у системі «Електронне здоров’я». З сімейними лікарями укладено понад 8 тисяч декларацій (всього 16,7 тисяч населення). Деякі з них вже добирають потрібну кількість пацієнтів. Два педіатри мають по 900 пацієнтів, окремі сімейні лікарі набрали понад 1500 березанців.

Тетяна Соловйова.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: