Бориспiль
C

Головні новини

У Броварах тарифи на постачання та відведення води можуть зрости вже із березня


У Броварах тарифи на постачання та відведення води можуть зрости вже із березня
Вартість водопостачання у Броварах із наступного місяця може зрости на 17%. А водовідведення – на 8-9 %. Про підвищення цін на послуги йдеться в затверджених НКРЕКП проектах рішень, інформацію підтверджують у плановому відділі КП «Броваритепловодоенергія».

Як розповідають у комунальному підприємстві Броварів, новий тариф на водопостачання для приватних садиб становитиме 6,31 грн/м3, а на водовідведення – 5,87 грн/м3. Для багатоквартирних будинків ціна за водопостачання запланована на рівні 8,16 грн/м3, а за водовідведення – 7,53 грн/м3.

У плановому відділі «Броваритепловодоенергії» зауважують, що вказані тарифи ще не затверджені. Наразі вони існують у вигляді проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Комунальники вказують, що за звичайною процедурою, протягом 20 днів громадяни можуть вносити свої пропозиції. Після того комісія збереться на засідання, розгляне пропозиції та ухвалить остаточне рішення щодо нових тарифів. Ціни на водопостачання та водовідведення планують підвищити вже у березні цього року.

Нагадаємо, востаннє тарифи на водопостачання та водовідведення в Броварах зростали в серпні 2016 року. З того часу тарифи для приватних садиб на водопостачання становлять 5,39 грн/м3, а на водовідведення – 5,41 грн/м3. Для багатоквартирних будинків нинішня ціна за водопостачання – 7,00 грн/м3, а за водовідведення – 6,97 грн/м3. Вказані суми наведені вже з урахуванням сплати податку на додану вартість (ПДВ).

Як повідомляє «Економічна правда» із посиланням на НКРЕКП, рішення про підняття цін комісія схвалила 25 січня під час свого засідання. Документи стосуються 54 компаній в Україні, які надають послуги водопостачання та водовідведення. Окрім іншого, передбачене також зростання тарифів для оптових споживачів.

Маєш право знати

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: