Бориспiль
C

Головні новини

У Броварах легалізували місця для торгівлі городиною


У Броварах легалізували місця для торгівлі городиною

Виконавчий комітет своїм рішенням від 22 січня затвердив перелік місць у Броварах для ведення підприємницької діяльності на літніх майданчиках та об’єктах сезонної торгівлі. Загалом затверджено 51 місце, 20 із яких – для реалізації баштанних культур, фруктів, овочів та сільськогосподарської продукції власного виробництва.

Як зазначила під час виконкому начальниця управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста Світлана Батинчук, такий проект рішення запропоновано задля сприяння розвитку «таких форм торгівлі» (на літніх та сезонних майданчиках – авт.) та задля підготовки місць для підприємницької діяльності.

На сьогодні майданчики, зокрема для торгівлі сільськогосподарською продукцію, не облаштовано. Як повідомила Світлана Батинчук, власне, це рішення виконком і прийняв, щоб визначити місця, розрахувати площу. За словами чиновниці, потім КП «Бровари-Благоустрій» облаштує ці майданчики на постійній основі, а підприємці матимуть змогу укласти договір із КП для отримання місця під оренду.

У свою чергу управління з питань комунальної власності та житла має розрахувати орендну плату за користування об’єктами оренди, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

Нагадаємо, своїм розпорядженням від 16 листопада 2018 р. міський голова дозволив торгівлю ялинками на території міста з 15 по 31 грудня 2018 року та затвердив перелік місць, де і має відбуватися реалізація новорічних деревець. КП «Бровари-Благоустрій» підготувало майданчики для торгівлі ялинками та уклало договори про співпрацю із суб’єктами господарювання. Так, 15 днів оренди місця на майданчику обійшлося підприємцям у 3 237, 90 грн.

Трибуна Бровари

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: