Бориспiль
C

Головні новини

Природоохоронні заходи за екологічні кошти


Природоохоронні заходи за екологічні кошти
Відомо, що природоохоронні кошти можна використовувати тільки на поліпшення стану довкілля. Про це говорили на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міськради 25 лютого.
Змінами до Програми охорони навколишнього природного середовища у місті Борисполі на 2016 — 2020 роки у цьому році, зокрема, передбачено продовження робіт з поліпшення технічного стану озер Сині балки, Гульківка, Поповича, закінчення робіт з будівництва притулку для тварин, водопониження на вулиці Вишнева мікрорайону Нестерівка, водопониження в межах вул. Момота, вул. Ватутіна та мікрорайону «Соцмістечко», будівництво системи водовідведення в межах вулиць Європейська-Нижній Вал, Шевченка-Чернігівська, Шевченка від № 6 до № 20, на перехресті вулиць Шевченка-Тургенєва,
Коментуючи питання, перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук зазначив, що це незавершені роботи, або ті, на які був оголошений тендер, але не відбувся, тому невикористані кошти переносяться на 2019 рік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: