Бориспiль
C

Головні новини

Весняний призов: скільки бориспільців підуть до армії?


Весняний призов: скільки бориспільців підуть до армії?

1 квітня в Україні розпочався весняний призов на строкову службу, який триватиме до 20 червня. У цей період до української армії планують призвати майже 19 тисяч громадян. Більшість з них будуть направлені в Збройні сили України.
Із міста Борисполя та району цією весною буде призвано 58 осіб. За інформацією військового комісара Бориспільського ОМВК, полковника Романа Горбача, станом на 3 березня 25 юнаків вже пройшли медичну комісію та отримали повістки на проходження служби.
«Призивники пройшли медичний огляд і вже визначена дата, коли вони будуть відправлені у військові частини», — каже Роман Горбач.

Відправляти строковиків в армію почнуть із 8 квітня. Військовий комісар пояснює, у бойові частини, та у підрозділи швидкого реагування, строковиків не направлятимуть.
«Ми відправляємо строковиків до навчальних центрів сухопуствої армії повітрянних та морських сил Збройних сил України. А також до Національної гвардії та прикордонних військ. Ніхто із строковиків не потрапить відразу у військові частини. Лише за результатами навчання в центрах підготовки їх будуть розподіляти далі», — зазначає комісар.

Нагадаємо, зараз на службу призивають осіб віком від 20 до 27 років. Термін служби — 18 місяці. Для українців з вищою освітою магістра (спеціаліста) — 12 місяців. Початком військової служби вважається день направлення до військової частини з військового комісаріату.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: