Бориспiль
C

Головні новини

Хворому пенсіонеру відмовляють у допомозі


До редакції «Вістей» звернувся пенсіонер, житель м. Бориспіль Василь Гончаренко із проханням допомогти у вирішенні його життєвої проблеми. Чоловіку терміново потрібні гроші на дороговартісну операцію, бо всі заощадження він витратив на тривале попереднє лікування.

Василь Сергійович жаліється, що нині перебуває у скрутному життєвому становищі через незадовільний стан здоров’я – зір нестримно погіршується, потрібне термінове оперативне втручання, щоб не втратити здатність бачити взагалі. Каже, свої заощадження та кошти рідних уже витрачено на боротьбу із його недугою, а на рятівну операцію зараз не вистачає. Тому, розповідає Гончаренко, набрався сміливості попросити про допомогу у адмістрації рідної організації, де віддано працював усе своє трудове життя та заробив на пенсію.
«Всю свою трудову діяльність я пропрацював в системі споживчої кооперації: спочатку звичайним водієм, потім призначили директором транспортної контори Бориспільської РСС. Після 19 років відданої праці працював директором продовольчої бази Київської облспоживспілки, але в зв’язку із реорганізацією був переведений на посаду головного інженера Бориспільської МРБ Київської облспоживспілки. Тому вважаю, що свій внесок у розвиток споживчої кооперації я зробив достойний», — розповідає Василь Сергійович.
Каже, ніколи б не звертався за допомогою, але довелося. «Пережив операцію на нирках, лікую аденому простати. А тепер ще й зір підводить, — розповідає чоловік. — Терміново потрібна операція із видалення катаракти на лівому оці вартістю в 12 тис. грн».
«Я звернувся до голови правління Київської регіональної спілки споживчої кооперації Володимира Івановича Пака із проханням про фінансову допомогу. Думав, що керівництво допоможе хоча б кількома тисячами, але мене проігнорували. Ходив на прийом і до інших керівників організації. Усім байдуже. Показував виписки з лікарні із діагнозами, чеки на ліки, але марно, мене не чують», — розгублено говорить пенсіонер.
Із моменту офіційного звернення Василя Гончаренка до керівництва Київської регіональної спілки споживчої кооперації минув майже рік, але підтримки ні словом, ні ділом він так і не дочекався від жодного із чиновників організації.
Пенсіонер має надію, що хтось із чуйних людей у чиновницьких кріслах зможе посприяти у вирішенні його біди.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: