Бориспiль
C

Головні новини

Контроль гідрантів: усе в нормі


КП «Бориспільводоканал» та Управління з надзвичайних ситуацій спільно обстежують міські гідранти. Про результати перевірки важливих для пожежної безпеки міста «точок» дізнавалися «Вісті».

Іван Дзюбенко, начальник водопровідних мереж, зазначає, що на перевірки гідрантів водоканал виїздить із представниками МНС. Нинішні перевірки — планові.

«Минулого тижня були в мікрорайоні Промінь та УМБ-17, там з 23-х виявили один непрацюючий гідрант. Стан гідрантів — наш пріоритет, тому боляче, коли дорікають, що вони буцімто несправні чи неперевірені», — говорить Дзюбенко, та пропонує виїхати з представником водоканалу до пожежної станції, щоб отримати інформацію про хід комплексної перевірки від інспекторів.

Представник МНС Роман Ліщук показує робочу карту гідрантів, що доповнюється в процесі перевірки. Каже, на карту міста нанесені мікрорайони об’їзду перевіряючи, наразі перевірено 160 гідрантів, з них несправних — лише 8.

На запитання щодо нарікань представників ДПК «Штурм» («Вісті» № 49 (958) за грудень 2018 р.) на те, що робочий гідрант з водою може виявитися непридатним, бо колонка не накручується, відповідає: «Пожежні колонки відповідають певним стандартам — на гідранті є кришка, яка закриває місце під’єднання колонки. Дійсно, бувають ситуації, коли колонка не накручується до кінця, і воду не можна набрати. Але це недолік колонки чи брак виробника. Якщо є підозри щодо несправності гідранта, ми телефонуємо до водоканалу, і спільно недоліки усуваються. Ми працюємо в тандемі».

Співробітник водоканалу, що бере участь в перевірці, Іван Дикий, підтверджує це та додає, що, крім перевірки, встановлюються нові гідранти — на заміну поламаних та при прокладанні нової траси. За його словами, в Борисполі всі гідранти підземні, наземний встановили один — біля пожежної частини. Каже, наземні якісніші, але коштують більше — той, що біля пожежної частини, обійшовся в 20 000 грн. Є доцільність встановлювати такі на нових трасах, але це питання поки не актуальне через ціну.

Начальник Бориспільського відділення МНС, Дмитро Костючук, запевняє, що перевірка добігає кінця — залишаються неперевіреними кілька вулиць.
Коли буде точна кількість несправних гідрантів, довідку та документи про недоліки буде подано на виконком, до водоканалу і здійснено ремонт. Також інформація про гідранти буде нанесена на робочу карту, після — виготовлять оновлену карту для працівників МНС. У найближчих планах — розробка електронної карти гідрантів Борисполя. Так, перейшовши за посиланням у інтернеті, можна буде побачити, де знаходиться найближчий гідрант — це спростить роботу пожежників і зробить інформацію про гідранти доступною.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: