Бориспiль
C

Головні новини

Рекламодавці не поважають місто


Чи зможе Бориспіль позбутися звички обклеювати зупинки оголошеннями?

Зупинка громадського транспорту в центрі Борисполя біля будівлі «Бориспільсільбуду» постійно перетворюється на дошку оголошень. Після того, як «Вісті» звернули увагу комунальних служб на проблему, оголошення зникли, стіни відмили і пофарбували — такою чистою вона постояла кілька днів.

Потім на тильній стороні зупинки перед тротуаром з’явилися папірці: «Автосервіс» шукає водіїв, здача житла в найм — їх так приклеїли, що зняти не вдалося; поряд красувалася реклама «Швидкогроші» — усюди є номери телефонів.

«Вісті» зібрали фото докази, а оголошення передали до відділу контролю за благоустроєм, щоб вдалося притягнути винних до відповідальності, але тут проблема — замовники-рекламодавці, телефони яких вказані в оголошеннях, провину скидають на виконавців. Хоча за таке неподобство мали б відповідали ті, хто замовляє рекламу. Може час внести нове правило на рівні міського самоврядування: «За оголошення, розміщені з порушенням правил благоустрою, відповідає підприємство, яке замовило поширення реклами. Штраф — такий-то».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: