Бориспiль
C

Головні новини

Підприємство забруднює мікрорайон Синіх Балок у Борисполі


За інформацією Бориспільського відділу контролю за благоустроєм, оприлюдненої на офіційній сторінці в Фейсбук, одне з бориспільських підприємств систематично забруднювало місцевість мікрорайону Синіх Балок.

Замість того, щоб укласти договір на вивезення сміття та платити за відповідні послуги, керівництво вирішило зекономити: спочатку вивезти чорнозем, а потім на тому місці закопувати свої відходи. За правопорушення складено три протоколи, що будуть розглянуті на засіданні адміністративної комісії, повідомляє відділ контролю за благоустроєм. Назву підприємства та ім’я його керівника відділ не озвучує.

Нагадаємо, відділ контролю за благоустроєм вже запропонував змінити систему нарахування оплати за вивезення сміття у місті. Ця тема активно обговорюється у соцмережах міста. Противники підвищення вартості та зміни системи нарахування стверджують, що ціна, запропонована відділом — 22 грн в місяць із однієї особи — є зависокою.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Oksana 2 липня 2019 19:15
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    не кажуть прізвище бо хтось з чиновниківміста))
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: